PA NEK' SI TALIJANI MISLE

Pranjić: Sve je moguće, pa čak da utakmica i završi 2:2

15.06.2012 u 16:27

Iako je još dosta igrača obilježilo drugo poluvrijeme dvoboja s Italijom, Ivan Strinić i Danijel Pranjić često su bili na jeziku izbornika Bilića. Naravno, zbog dobrih i pozitivnih stvari

Iako su sasvim sigurno u sebi sjali od zadovoljstva i zbog igre reprezentacije, ali i zbog vlastitog doprinosa, Ivan Strinić i Danijel Pranjić nisu se previše eksponirali te su odgovarali kao da su takvih utakmica odigrali na stotine. Ustvari, možda je tako i bolje jer ionako bi vrhunac sreće trebali doživjeti tek u ponedjeljak, u dvoboju sa Španjolcima, u kojem se odlučuje o putniku u četvrtfinale.

Prvi se novinarima stavio na raspolaganje Ivan Strinić, asistent Marija Mandžukića za izjednačujući pogodak.

'Bila je to jedna od mojih najboljih utakmica u dresu hrvatske reprezentacije. Mogu biti zadovoljan svojom igrom, posebno jer je s druge strane stajala Italija', rekao je Strinić

Igrač ukrajinskog Dnjipra žali što Italija nije pala.

'Nakon blijedog izdanja u prvih 45 minuta, krenuli smo čvršće i aktivnije. Promijenili smo sustav igre i, da je bilo malo više sreće, mogli smo i do pobjede', zaključio je Strinić, a na njegove se riječi nadovezao i Danijel Pranjić

'Svi smo odigrali odlično u drugom dijelu. Šteta što nismo bolje reagirali kod nekih polukontri. Da smo bili malo smireniji i koncentriraniji, mogli smo postići i drugi gol i izboriti pobjedu', smatra Pranjić, koji je svoju priliku čekao na klupi. Međutim, prema prikazanom, možda je Bilića uvjerio da bi protiv Španjolaca trebao zaigrati od prve minute.

'Neće nam biti lako, no svi vjerujemo u plasman u četvrtfinale. Remi 2:2? Takve tvrdnje uopće ne zaslužuju komentar. Ići ćemo na pobjedu, a siguran sam kako će i Španjolci željeti pobijediti. Moguće je da se i dogodi rezultat 2:2, no to sigurno neće biti zbog dogovora. To su poznate talijanske igre i igrice', zaključio je Pranjić.