ATMOSFERA U KVARTU

Navijači složni: A sad idemo dobiti Španjolce!

15.06.2012 u 09:57

Drugu utakmicu nogometne reprezentacije Hrvatske na Euru pratili smo s navijačima u zagrebačkom KVART-u, jednom od mnogobrojnih mjesta na kojima se organizirano gledaju utakmice Bilić boysa

Čak ni prekid slike zbog 'neposluha' projektora u posljednje četiri minute utakmice – zbog čega smo završnicu pratili radio prijenosom - nije pokvario ugođaj na prostoru bivše klaonice u Heinzelovoj ulici.

'Obrana je užasno loša i još dobro stojimo, ja bih to drugačije postavio. Da nam netko ponudi bod, odmah bismo to prihvatili', rekao nam je na poluvremenu jedan navijač koji je iz susjedne dvorane, gdje se ovih dana planira održati 'Dan D', svako malo dolazio u dvoranu provjeriti kako stoje 'kockasti'.

'Bit će dobro u drugom poluvremenu', dodao je.

'Iako gubimo sa 1:0, ja sam sigurna da će naši dati gol. Voljela bih da zabije Rakitić', rekla nam je jedna navijačica.

Nakon utakmice prišla nam je i rekla:
'Odlično, nadali smo se pobjedi, ali ovo je odlično. Idemo sad na pobjedu protiv Španjolske. Da nam ekran nije pao, bilo bi odlično.'

'Kako je moglo završiti, ovo je vrlo dobro. Idemo dalje sad do četvrtfinala', kazao nam je jedan od iskusnijih navijača koji je kod slobodnog udarca Pirla i prije nego je namjestio loptu dobacio kako 'mali sto posto zabija'.

Očito 'zna znanje', dobacio je netko, pa će valjda i pogoditi da će Hrvatska igrati u četvrtfinalu.