u sjajnoj je formi

Andrej Kramarić poslao jasnu poruku izborniku Zlatku Daliću: Nadam se...

04.05.2024 u 11:30

Zabio je Andrej Kramarić za remi svog Hoffenheima u 90. minuti utakmice protiv RB Leipziga, a bio mu je to 12. prvenstveni gol ove sezone

Andrej Kramarić je golom u 90. minuti osigurao bod Hoffenheimu u 1-1 domaćem remiju protiv Red Bull Leipziga u prvoj utakmici 32. kola Bundeslige.

Hoffenheim se bori za plasman u Europu, trenutno je na sedmom mjestu koje vodi u kvalifikacije za Konferencijsku ligu, a do kraja sezone su ostala dva kola. Kramarićeva momčad prvo će u goste Darmstadtu koji je već ispao, a potom u posljednjem kolu dočekuje Bayern.

'Moramo dati puni gas i pobijediti u Darmstadtu te tako pritisnuti Freiburg i Augsburg. Protiv Bayerna nitko ne može reći da će osvojiti bodove i zato gledam na tu sljedeću utakmicu s Darmstadtom kao na posljednju', kazao je Andrej Kramarić nakon utakmice te dodao:

'Imao sam dobar osjećaj kroz cijelu utakmicu, ali moramo ostati čvrsto na zemlji zato što nije dovoljno biti dobar dvije ili tri utakmice. Morate to pokazivati stalno. Često smo igrali dobro jedan tjedan, a onda loše sljedeći.'

Ove je sezone Kramarić zabio 12 golova u prvenstvu te još dva u Kupu. Posljednjih mjesec dana je u sjajnoj formi, zabio je četiri gola i namjestio još dva u zadnjih pet utakmica.

'Super se osjećam, u dobroj sam formi i psihološkom stanju. Malo je šteta što sezona završava, ali nadam se da ovako mogu nastaviti zabijati i na Euru', poslao je za kraj Andrej Kramarić jasnu poruku izborniku Zlatku Daliću.