pogledajte video

Futsal Dinamo u dramatičnoj utakmici, tek nakon produžetka dobio Olmissum

03.05.2024 u 22:55

U prvoj utakmici finala SuperSport 1. HMNL-a Futsal Dinamo je nakon produžetaka 6:4 svladao omiški Olmissum

U prvom poluvremenu nije bilo golova, ali u drugom je 'zasjala' potpuno drugačija slika jer ipak je ovo finale i borba za naslov prvaka.

Omišani su poveli golom Bukovca (27), izjednačio je Zonjić (33), preokret je odmah donio Novak (33) golom za 2:1 Futsal Dinama. Sjajnim golom u 38. minuti Sekulić izjednačava na 2:2.

Uzbuđenjima tu nije bio kraj. Kristijan Čekol zabio je gol za vodstvo Dinama 3:2 samo 13 sekundi prije kraja utakmice i činilo se da je pobjednik riješen. Ali, Duje Kustura u sljedećem je napadu šest sekundi prije kraja zabio za 3:3 i odveo utakmicu u produžetke.

Futsal Dinamo - Olmissum 6:4, prva utakmica finala HMNL, 3.5.2024. Izvor: Licencirane fotografije / Autor: MAXSport / Croatel

U dodatnih 10 minuta Luka Perić je zabio sva tri gola za Futsal Dinamo i konačnih 6:4, dok je jedini gol za Olmissum zabio Sekulić.

Sljedeća se utakmica finalne serije igra u ponedjeljak, ponovno u Zagrebu, a prvak postaje momčad koja prva dođe do tri pobjede.

• +5
Futsal Dinamo - Olmissum, prva utakmica finala HMNL, 3.5.2024. Izvor: Pixsell / Autor: Matija Habljak/PIXSELL