Obje momčadi su stvorile prilike u prvom poluvremenu, Rijeka je bila opasnija, ali nije bio golova. U nastavku domaćin je ubacio u brzinu više i golovima Pjace (68'), Marića (80') i Gode (89') su došli nove pobjede i opet su na prvom mjestu SuperSport HNL-a

RIJEKA: Labrović - Smolčić, Galešić, Radeljić, Goda - Petrovič - Pašalić, Fruk, Janković, Hodža - Obregon

GORICA: Banić - Leš, Maloča, Krizmanić, Štiglec - Mrzljak - Mitrović, Pršir, Soldo, Rukavina - Vujnović

31. kolo SuperSport HNL-a, Rijeka - Gorica 3:0 (Goda, 89') Izvor: tportal.hr / Autor: Croatel/MAX Sport
31. kolo SuperSport HNL-a, Rijeka - Gorica 2:0 (Marić, 80') Izvor: tportal.hr / Autor: Croatel/MAX Sport
31. kolo SuperSport HNL-a, Rijeka - Gorica 1:0 (Pjaca, 68') Izvor: tportal.hr / Autor: Croatel/MAX Sport
31. kolo SuperSport HNL-a, Rijeka - Gorica 0:0 (Prilika Ivanovića, 57') Izvor: tportal.hr / Autor: Croatel/MAX Sport
  • +28
31. kolo SuperSport HNL-a, Rijeka - Gorica Izvor: Cropix / Autor: Damir Skomrlj
  • 90’

Kraj utakmice

• 90’

Igrat će se još najmanje četiri minute sudačke nadoknade

• 89’

GOOOOL!! Novi gol za Rijeku! Nakon dobre akcije Goda je pospremio loptu u mrežu za 3:0!

• 80’

GOOOOL!! Rijeka zasluženo povećala prednost protiv Gorice! Marić se najbolje snašao u gužvi u šesnaestercu i spretno je zabio za 2:0!

• 73’

Nove promjene kod Gorice, u igru će Luka Kapulica i Ante Matej Jurić umjesto Solde i Mitrovića

• 68’

GOOOOL!! Rijeka je povela protiv Gorice! Pašalić je prekrasnim ubačajem našao Pjacu koji je majstorski glavom zabio za 1:0!

• 61’

Još jedna velika šansa za Rijeku! Galešić je spretno poluškaricama pucao po golu, ali Maloča je u zadnji tren očistio loptu s gol linije

• 61’

Mitrović je zaradio žuti karton

• 57’

Nova šansa za Rijeku! Ivanović je ispratio ubačaj i dobro je pucao glavom, ali lopta je prohuajal preko grede