namjestio dva gola

Ivan Perišić odigrao sjajnu utakmicu protiv Barce; teško da će ga Tottenham prodati...

09.08.2023 u 09:42

Ovog vikenda u Španjolskoj i Engleskoj započinje nogometno prvenstvo, a Barcelona i Tottenham su na Olimpijskom stadionu u Barceloni odigrali posljednju pripremnu utakmicu. Barca je slavila 4:2, ali sve je zasjenila sjajna partija našeg Ivana Perišića

Odigrao je Ivan Perišić gotovo savršenu utakmicu za svoj Tottenham protiv Barcelone koja je ovim susretom 'predstavila' svoj novi dom u nadolazećoj sezoni. Naime, Nou Camp se obnavlja pa će Barcelona svoje utakmice igrati na Olimpijskom stadionu u glavnom katalonskom gradu koji prima 56.000 navijača.

Tottenham i Barca su odigrali posljednji pripremni susret uoči početka prvenstva u Španjolskoj i Engleskoj ovog vikenda, a Barca je povela već u 3. minuti golom Roberta Lewandowskog. Tada je na scenu stupio Ivan Perišić koji je prvo u 24. minuti poveo akciju iz koje je Oliver Skipp zabio za 1:1.

Potom je u 36. minuti razigrani Perišić savršeno asistirao Skippu koji zabija za vodstvo Tottenhama 2:1.

'Vatreni' je na terenu bio do 72. minute, a nakon njegovog izlaska Tottenham je počeo padati te je u posljednjih deset minuta susreta primio čak tri gola.

• +6
Barcelona - Tottenham, nogomet, prijateljska utakmica, 8.8.2023. Izvor: EPA / Autor: Quique Garcia

U 81. je na 2:2 izjednačio Ferran Torres, za 3:2 u 90. minuti zabija Ansu Fati, a za konačnu 4:2 pobjedu Barce u 93. minuti zabija Ezzalzouli.

Recimo i to kako je Ivan Perišić igrao na 'svojoj' poziciji lijevog krila pa Tottenhamov trener Ange Postecoglou sad ima veliki problem jer je malo vjerojatno da nije shvatio kakvog igrača ima u svojoj momčadi. Dojam je da ga ovog ljeta 'spursi' ipak neće prodati, ali...