NASTAVLJENA MAXtv PRVA LIGA

Lokosi preokretom do pobjede nad Slavenom

07.02.2014 u 20:30

Utakmicom Lokomotive i Slaven Belupa otvoren je proljetni dio prvenstva MAXtv Prve lige. U 21. kolu 'lokosi' su se uspjeli izvući i na kraju pobijediti koprivnički Slaven Belupo 2:1

U petak je i službeno otvoren proljetni dio MAXtv Prve lige ogledom Lokomotive i koprivničkog Slaven Belupa. Utakmica 21. kola pripala je momčadi trenera Tomislava Ivkovića koja je preokrenula rezultat i uspjela pobijediti Slaven Belupo 2:1.

Lokomotiva - Slaven Belupo 0:1 - Čanađija u 16. minuti

Gosti iz Koprivnice poveli su golom Čanađije već u 15. minuti i tako šokirali domaćine koji su u utakmicu ušli kao favoriti. Do kraja prvog dijela vidjeli smo i dvije prigode s obje strane, no rezultat se nije mijenjao.

U nastavak ogleda domaćini su krenuli puno agresivnije te su već na početku pogodili gredu, da bi u 53. minuti Pjaca izjednačio na 1:1. Kako je vrijeme odmicalo, tako su 'lokosi' sve više napadali gostujući gol, da bi Barbarić u 81. minuti postigao i drugi pogodak za domaćine.

Lokomotiva - Slaven Belupo 1:1 - Pjaca u 53. minuti

Gosti se nakon drugog pogotka ponovno bude pa je tako Slaven Belupo na samom kraju utakmice imao tri dobre prigode da barem dođe do boda, no rezultat se ipak nije mijenjao te je tako Lokomotiva ubilježila prva tri boda na startu proljetnog dijela prvenstva.

Lokomotiva - Slaven Belupo 2:1, Barbarić u 81. minuti
Lokomotiva Slaven Belupo 2:1