apsolutna senzacija

Napadač Argentine oglasio se nakon šokantnog poraza od Saudijske Arabije: Ovo jako boli...

• Ivan Žurić
  • Zadnja izmjena 22.11.2022 15:29
  • Objavljeno 22.11.2022 u 14:43

Nogometaši Saudijske Arabije senzacionalno su u 1. kolu Svjetskog prvenstva u Katru pobijedili Argentinu 2:1

Argentinci su poveli iz penala već u 10. minuti. Zabio je Leo Messi i tada ništa nije dalo naslutiti da će ova utakmica ući u povijest Svjetskih prvenstava.

No, Saudijci se nisu željeli predati samo tako, te su početkom drugog poluvremena Saleh Al-Shehri (48) i Salem Al-Dawsari (53) kreirali preokret i apsolutnu senzaciju.

• +11
Argentina - Saudijska Arabija 1:2, SP u nogometu, ozljeda Yasir Al Shahrani, 22.11.2022. Izvor: Profimedia / Autor: Kirill KUDRYAVTSEV / AFP / Profimedia

Argentinci nakon utakmice, razumljivo, nisu bili raspoloženi za komentare, ali prvi je pred medije stao napadač Intera Lautaro Martinez.

'Ovo je vrlo bolno. Nadali smo se započeti nastup na Svjetskom prvenstvu pobjedom, ali sada što je - tu je. Sad je gotovo', kazao je utučeni Martinez te nastavio:

• +38
Argentina - Saudijska Arabija; 1. kolo Svjetskog prvenstva, 22.11.2022. Izvor: EPA / Autor: RUNGROJ YONGRIT

'Izgubili smo zbog vlastitih pogrešaka. Pobjednika su odlučili detalji koje moramo popraviti. U prvom smo poluvremenu morali postići više od jednog gola. Moramo se vratiti treninzima i okrenuti se sljedećim dvijema utakmicama, sada nas očekuju dva finala.'