Dinamo je od početka preuzeo kontrolu nad utakmicom i golom Kulenovića u 60. minuti su srušili Lokomotivu u Kranjčevićevoj

LOKOMOTIVA: Čavlina - Bartolec, Mersinaj, Bubanja, Leovac - Smakaj, Marić - Šotiček, Mudražija, Goričan - Canjuga

DINAMO: Nevistić - Ristovski, Bernauer, Theophile - Mišić - Špikić, Sučić, Baturina, Vidović - Kulenović, Petković

31. kolo SuperSport HNL-a, Lokomotiva - Dinamo 0:1 (Kulenović, 60') Izvor: tportal.hr / Autor: Croatel/MAX Sport
31. kolo SuperSport HNL-a, Lokomotiva - Dinamo 0:0 (Stativa Vidovića, 22') Izvor: tportal.hr / Autor: Croatel/MAX Sport
  • +12
31. kolo SuperSport HNL-a, Lokomotiva - Dinamo Izvor: Pixsell / Autor: Luka stanzl/PIXSELL
  • 90’

Kraj utakmice

• 90’

Igrat će se još najmanje 6 minuta sudačke nadoknade

• 86’

Kukavica je dobio žuti karton

• 73’

Ogromna šansa za Lokomotivu! Goričan je izašao sam pred golmana, ali Nevistić je fantastičnom obranom

• 68’

Još jedna izmjena u redovima Lokomotive, Smakaj je ušao umjesto Kukavice

• 60’

GOOOOOL!! Dinamo je poveo protiv Lokomotive! Bernauer je glavom spustio loptu Kulenoviću koji je majstorski zabio za 1:0!

• 56’

Mersinaj je dobio žuti karton

• 55’

Promjene kod Lokomotive, iz igre su izašli Šotiček i Canjuga, a ušli Kastrati i Fetai

• 49’

Leovac je dobio žuti karton

• 48’

Nova šansa za Dinamo! Kulenovićč je ispratio dugu loptu u šesnaesterac, ali nije bio precizan i pucao je preko gola