serie a

Nevjerojatan preokret Torina; 13 minuta prije kraja utakmice gubio je 2:0, a onda se ukazao fenomenalni Simone Zaza

17.03.2021 u 20:08

U odgođenom susretu 24. kola talijanskog nogometnog prvenstva Torino je pobijedio Sassuolo 3:2 nakon što su gosti do 77. minute vodili 2:0

Sassuolo je poveo 2:0 golovima Domenica Berardija (6, 38), no domaćin je u posljednjih 15 minuta utakmice uspio okrenuti rezultat zabivši tri gola.

Prvo je Simone Zaza u 77. minuti smanjio na 2:1, Rolando Mandragora je 86. minuti zabio za 2:2, da bi Zaza u drugoj minuti nadoknade šokirao svoj bivši klub i donio prvu pobjedu Torinu nakon dva uzastopna poraza.

Istaknimo kako je Zaza dvije sezone zabijao za Sassuolo, od 2013. do 2015. godine, a baš je iz Sassuola za 18 milijuna eura otišao u Juventus...

Torino je ovom pobjedom pobjegao iz zone ispadanja i sada je na 17. mjestu s 23 boda, dok je Sassuolo osmi s 39 bodova.

U vodstvu je Inter sa 65 bodova, Milan na drugom mjestu ima 56, a treći je Juventus s 55 bodova.