NAKON WALESA

Uefa otvorila disciplinski postupak protiv Hrvatske!

27.03.2023 u 20:42

Nakon utakmice Hrvatska - Wales u Splitu, krovna europska nogometna organizacija, Uefa, otvorila je disciplinski postupak protiv Hrvatskog nogometnog saveza

Postupak je pokrenut zbog bacanja jedne petarde te zakašnjelog početka utakmice.

Uefin delegat je također u svom izvještaju napomenuo da su svi gledatelji ušli na vrijeme, da nije bilo gužvi na ulazu niti problema na proredima, kao i da su gostujuća tribina i fan zona bili odlično organizirani.

Podsjećamo, Hrvatski nogometni reprezentativci otvorili su kvalifikacijski ciklus za odlazak na EURO 2024 remijem na Poljudu, u sklopu skupine D Hrvatska je odigrala protiv Walesa 1:1.

Hrvatska je bila puno bolja, dominirala je te povela u 28. minuti kada je strijelac bio Andrej Kramarić. Vodila je Hrvatska sve do 93. minute kada je Poljud zašutio uslijed izjednačujućeg pogotka Nathana Broadheada.