POGLEDAJTE GOLOVE

Veličanstveni Andrej Kramarić nakon asistencije zabio tri gola i potopio Bayern

18.05.2024 u 17:35

Andrej Kramarić je zabio tri gola u pobjedi Hoffenheima na svom travnjaku protiv Bayerna (4:2).

Kramarić je najprije namjestio gol u osmoj minuti Maxu Baieru, a onda je u 68. minuti zabio prvi, a u 85. i 87. minuti još dva pogotka. Kramarić je s ukupno 15 golova šesti strijelac Bundeslige.

Bavarci su vodili s 2-0, a nakraju su završili treći, a u Ligu prvaka će još Stuttgart i Leipzig, te Borussia Dortmund, koja je s 4-0 nadigrala Darmstadt, a Marco reus je u zadnjoj utakmici za crno-žute zabio gol.

Amaterske reakcije obrane Bayerna bile su vidljive tijekom cijele utakmice, što je omogućilo Hoffenheimu da dođe do ove impresivne pobjede.