presretni Hoxha

Zabio je za Dinamo gol o kojem će se dugo pričati pa poslao poruku o osvajanju titule

05.05.2024 u 22:37

Derbi 33. kola SuperSport HNL-a između Rijeke i Dinama odlučio je Arber Hoxha golom za goste u 89. minuti i veliku pobjedu 2:1

Do 75. minute Rijeka je imala vodstvo od 1:0 nakon gola Marka Pjace koji je zabio u 50. minuti s bijele točke. No, u završnici je proradila momčad iz Zagreba.

Prvo je za 1:1 majstorski zabio Bruno Petković u 75. minuti iz slobodnog udarca, a pojednički gol u 89. minuti zabio je 25-godišnji Arber Hoxha. Bio je to gol o kojem će se dugo pričati među navijačima...

'Sretan sam zbog gola i pobjede. Odigrali smo ne baš sjajno prvo poluvrijeme, ali onda smo promijenili formaciju. Šokirao nas je penal, ali uspjeli smo pokazati karakter i peokrenuti. Ovo je najveći trenutak moje karijere, postigao sam gol za tri boda koja nose titulu u ligi', kazao je nakon utakmice presretni Hoxha koji je rođen u Njemačkoj, a odlučio je nakon nekoliko nsstupa za Kosovo igrati za reprezentaciju Albanije.

Pogledajte Video sažetak utakmice:

Izvor: tportal.hr / Autor: Croatel/MAX Sport

Dodajmo još kako će ove dvije momčadi uskoro će snage odmjeriti i u finalu SuperSport Hrvatskog nogometnog kupa. Igraju se dvije utakmice...