Tema: EURO 2012. - zanimljivosti

Ibrahimovićev gol iz voleja najljepši je na Euru

UŽIVAJTE U TOP 10 GOLOVA EURA

Prošlog je vikenda završeno 14. Europsko nogometno prvenstvo, a svi se sjećamo sjajne igre Španjolca u finalu i 'gaženja' Italije sa 4:0

opširnije
I kralj Juan Carlos poklonio se 'kraljevima'

PONOS ŠPANJOLSKE

Nove-stare europske prvake u nogometu, Španjolce, primio je kralj Juan Carlos u svojoj palači De la Zarzuela po njihovom povratku iz Kijeva gdje su u nedjelju s glatkih 4:0 slavili u finalu protiv Italije

opširnije
Španjolci pehar dali na čuvanje 'mami Silviji'

'KATICA ZA SVE'

Silvia Dorschnerova Weis, španjolska državljanka njemačko-češkog porijekla, dobila je u zadatak paziti na trofej europskih prvaka koji su u nedjelju u Kijevu osvojili španjolski nogometaši

opširnije
Iniesta proglešen najboljim nogometašem Eura

UEFA ODABRALA

Tehnička komisija Europske nogometne federacije (UEFA) izabrala je najboljeg igrača i momčad završnog turnira Europskog prvenstva, okončanog nedjeljnim trijumfom Španjolske nad Italijom u Kijevu

opširnije
Fernando Torres proglašen najboljim strijelcem Eura

EVO NEKIH REKORDA

Finalni dvoboj u Kijevu posve je ispunio očekivanja. naravno, osim ako niste navijač Italije, jer ovo je bilo najefikasnije finale, a postvaljeni su i brojni drugi rekordi

opširnije
'Furija' nije primila gol 990 minuta

NAJBOLJI KAD JE NAJVAŽNIJE

Aktualni svjetski i europski nogometni prvaci Španjolci ukupno su 990 minuta ili više od 16 sati bez primljenog gola u nokaut fazi na posljednja tri velika natjecanja

opširnije
Del Bosque napravio nešto što dugo neće biti dostižno

VELIKI VICENTE

Španjolski nogometni stručnjak Vicente del Bosque postao je jedini trener na svijetu koji je osvojio svjetsko i europsko prvenstvo, te Ligu prvaka. Prva dva naslova je osvojio na klupi španjolske vrste, dok je u Ligi prvaka dva puta slavio s Real Madridom (2000, 2002).

opširnije
Femenice ustale i protiv diktatora Lukašenka

BRINU O SVIMA

Uoči nedjeljnog finala Europskog nogometnog prvenstva u Poljskoj i Ukrajini, svoj su finalni prosvjed odradile i aktivistice feminističke skupine Femen

opširnije
Zbog Ronaldove 'gladi' kasnili letovi

NEPROMIŠLJENI CRISTIANO

Nikad kraja problemima s Cristianom Ronaldom. Nakon što ga je Nani optužio za laž i sebičnost, CR7 suočio se s problemom i pri povratku u domovinu

opširnije
Talijanska provokacija na programu njemačkog ARD-a

VODITELJ SI DAO ODUŠKA

U trenucima kad su talijanski nogometaši na poluvremenu polufinalne utakmice Eura vodili protiv izabranika Joachima Löwa s 2:0, ionako potonuli njemački navijači pred televizijskim ekranima doživjeli su novi šok